0
clear
  • FTTx OTDR Tester KOMSHINE QX50-GĐICE Singlemode i Multimode 850nm+1310/1550nm 21/19/28dB mogu test SM&MM Vlakna OTDR
  • -20%
  • -20%
FTTx OTDR Tester KOMSHINE QX50-GĐICE Singlemode i Multimode 850nm+1310/1550nm 21/19/28dB mogu test SM&MM Vlakna OTDR

FTTx OTDR Tester KOMSHINE QX50-GĐICE Singlemode i Multimode 850nm+1310/1550nm 21/19/28dB mogu test SM&MM Vlakna OTDR

KM 4395.00

Iznos
U obrascu koji je dostupan narudžbi


KOMSHINE QX50-GĐICE Singlemode i Multimode 850nm+1310/1550nm 21/30/28d B Poći sa FC+SC+LC Adaptors mogu Test SM&MM Vlakna OTDR
* Brodova u 24 Sata preko Fedex express *
Pođi sa FC+SC+LC Adaptors *
* Engleski + Španskog Jezika *
* Rezultate Analize softeware *
Sa kratkom QX50 je osmišljen za FTTx prijavu. To može testirati toka vlakna za mršavljenje su je veza gubitak i druge fizicke karakteristike vlakana. to može locirati događaja na vlakna kablove tačno. To je stvarno alat za izbor za FTTx prijavu instalaciju i održavanje, kao i za vlakna R&D i proizvodi testiranje. QX50 grubo dizajn, lagan i lako operaciju, kao nisko-odraz LCD i više od 10 sati baterije da uradi to da bude savršeno u varalica testiranje. U međuvremenu, dva njegova USB & SD interfejsa pomoći da prodavnicu i transfer tragove lako i zgodno. . Mogućnosti :
Važećim vlakna : Mreže sa PLC Splitters talasna dužina : 850 / 1310/1550nm da 21/19/28d B Srednjoj Dinamika Domet Udaljenost Udaljenost : 4,8,16,32,64,128,256 km Puls sa : 10,30,80,160,320,640,1280,5120,1024 ns 640×480, 6.5 cm TFT-LCD (dodirni ekran) USB interfejsa, podršku USB stick i printer i direktno kablovsku preuzimanje da PC preko Active Sync kapacitet Memorije >800 tragove ugrađeni litijum baterija sa visokom kapacitet za preko 8 sati na operacionom život Pogled : Boja LCD godinu dana Nalog
Specifikacije :
Model = QX50-GĐICE talasnu dužinu(nm) = 850/1310/1550 Dinamika domet(d B) = 21/19/28 Puls širina (ns) = 5 , 20 , 40 , 80 , 160 , 320 , 640 , 1280 , 2560 , 5120 , 10240 , 20480 Prikaži za 5,7 cm TFT LCD dodirni ekran Događaj slijep zoni (m) = 1.8 Slabo slijep zoni (m) = 9 Ravnomjernost (d B/d B) = mozda, hvaia! javit je 0,05 d B/ d B Gubitak prag (d B) = je 0,05 Gubitak rezoluciju odnos (d B) = 0.001 Uzoraka rezoluciju odnos (m) = 0.125 do 8 Uzoraka trenutku = 32k Udaljenost neizvjesnosti (m) = mozda, hvaia! javit(1 m + 5×10 -5 × udaljenost + uzoraka interval) Udaljenost prostor (km) = 0.3 to180 kapacitet Memorije o trag = SD Kartice (4 G), > 10000 komade Trajanje mjerenja = Definisana od korisnika; 5sec, 10sec, 15sec, 30sec, 1min, 2min, i 3min su selectable Optički interfejs = FC/UPC+SC/UPC+LC/UPC Podatke interfejs = USB interfejs, SD kartice interfejs Vizuelni Krivica Lokator = Nedostupan Napajanje = Litijum baterija; nastavlja da radi trajanje ≥ 8 sati Garancija period = 12 mjeseci
Uglavnom Mogućnosti :
1 Ručku,lagan i odgovara za nošenje
2 32/30/28db srednjoj dinamika domet
3 ≤2m ekstra kratak događaj mrtva zona
4 je 0,05 metara udaljenosti rezolucije,128k uzoraka poena
5 Brzo auto mjerenje,jedno dugme operativni
6 Test četiri talasnim dužinama sa jednim jedinice
7 Komunikacije svjetlo provjeriti automatski
8 Daljinski funkcije preko Ethernet
9 Podršku Bellcore GR196 format za pisanje ili čitao
10 ugrađeni litijum baterija sa visokom kapacitet za oko 16 sati u operacijskoj život
Imamo ove modele OTDR (Svi podršku engleski, spanski) :
1. KOMSHINE QX50-S SM 1310/1550nm 32/30d B Izgradio-u Vizualni Krivica Lokator
2. KOMSHINE QX50-P1 PON 1310/1490/1550nm 32/30/28d B Izgradio-u Vizualni Krivica Lokator
3. KOMSHINE QX50-M-MM 850/1300nm 21/19d B
4. KOMSHINE QX50-P2 PON 1310/1550/1625nm 32/30/28d B
5. KOMSHINE QX50-P3 PON 1310/1550/1625nm 38/36/34d B
6. KOMSHINE QX50-GĐICE SM&MM 850/1310/1550nm, 20/30/28d B
Drugi Potpuno OTDR :
1. JDSU MTS2000 LA 1310/1550nm 34/32db
2. JDSU MTS4000 JA 1310/1550nm 33/31db
3. JDSU MTS4000 MAMA 1310/1550nm 40/38db
4. AV6418 SM 1310/1550 NM 42/40db
5. EXFO MAX-710 B 310/1550nm 30/28d B
6 : YOKOGAWA AQ7280 7282 A SM OTDR 1310/1550nm, 38/36d B
7 : Yokogawa AQ1200 A OTDR 1310/1550nm ,34/32d B Standard Paket :
QX50 OTDR
FC+SC+LC UPC ukršteni konektori
SM Optičke Patch Vrpcu FC-SC 1 M
Testiranje & Kalibracija Izvještaj
AC/DC adapter
Kvalitet sertifikat
Trag analizu softver(CD)
Unutrašnje Baterija
Korisničko Uputstvo
Nosi Slučaj
Možda kao :
Shippment :
Važno : Brazilu Mušterije molim vas ostavite CPF ili CNPJ broj nakon stavio red.
1. Naređenja obradio blagovremeno nakon uplate na ovjeru.
2. SLUŽBA TRANZITNA VRIJEME je pod uslovom bu nosioca i da puta mogu razlikovati posebno tokom praznika. Javite nam ako ti nije dobio robu prekovremeno, mi ćemo se vratiti rješenje te u roku od 24 sata.
3. Pomoći kupci smanjiti ili izbjegnemo carinu porez, mi ćemo napisati "Dar ili Uzorak" Ako je to potrebno, možemo da vam pomognem i proglasiti nizak vrijednost na račun za tebe da platiš manji porez u vašoj zemlji, ako imaš li prijedlog, molim vas, ostavite poruku u redu.
4. Carine bi trebao biti plaća kupac, Prodavca ne mogu podršku i Carine.
5. Udaljeno Podrucje Naknada Za Daljinski područje, DHL/Fedex/UPS/TNT naplaćuju ekstra"Daljinski Područje Taksa", molim vas da to razumete.
Povratne informacije :
Održavamo visoke standarde u izuzetnosti i bori se za 100% zadovoljstva kupaca! Povratne informacije je veoma važno! Molimo vas da nas kontaktirati odmah Pre nego što si nam dao neutralan ili negativna povratne informacije, pa da možemo zadovoljavajući način adresu tvojih

Svojstva

:
komshine
Kompatibilni:
TP-veza,D-Link
Vlakna Tip:
Jedan Mode
Veza tip:
FC/UPC
:
QX50-GĐICE SM
Predmet Dužinu:
1m
Talasnim dužinama:
Dinamika domet:
Događaj slijep zoni (m) :
Garancija:
Trag Analizu Softver:
Screnn:
Parove:
Engleski, Spainish
Tip:
SM&MM Vlakna OTDR

Kupci takođe biraju

Za Cisco Kompatibilni, SFP10 GG10 G Multimode SFP+ SR Primopredajnik modul100% kompatibilni,Testiran na dobre uvjete garantovanoVisokog kvaliteta sa CE&FCC certifikat,1 Godinu zamjena i 3 Godine garanciju.Telekom razredu kvalitet,takmičarski cijena, samo 10% 20% od orignal je cijenaProizvod StanjuNudimo visoko kvalitetne SFP(miniGBIC) primopredajnik modul to je 100% skladu sa orignal oni, može u potpunosti vjerovati za tvoju najzahtjevnijih LAN / WLAN prijavu,glas projekat, ili mreže raspored, sve proizvod nosi 3 godine garancija i život tehničku podršku.Dostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

Molim vas ponuditi marke od tvojih uređaje za nas kada stavljanje red.s o da ćemo proizvesti kompatibilni dijelove za tebe, Hvala ti.Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Za dodatne informacije, molimo vas da kontaktirate See Me prodavac Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju.

2pcs Retevis RT20 VHF UHF Dvojno Bend Antenu SMAF za Kenwooda BAOFENG UV5 R Retevis H777 TYT VokiToki Ham Radio C9004 APrikazuju novi & visokog kvaliteta, Bend : Dvojno bend VHF / UHF Frekvenciju : 144 / 430 MHz Dobiti : 2.15 d Bi Max moć : 10 W VSWR : manje od 1.5 dakle taj : 50ohm Veza : SMA Žena izazvalo nepotrebne podjele : Vertikalno Radijacije : kompanija Omni Antenu Dužina : 6.6 cm Težinu : 16gVažećim Model za KenwoodaTK360, TK370, TK370 G, TK372, TK372 G, TK3100, TK3140, TK3160, TK3170, TK3180, TK3200, TK3202, TK3207za LINTONPOR3288, POR6288, POR3188, POR2188, POR3260, POR3268, LT6188PUXINGPX777, PX777 PLPX666, PX888WEIERWEIVEV3288 S, VEV6288, VEV3288QUANSHENGTGK4 AT, TG2 AT, TG45 AT, TG42 AT, TG22 AT, TG25 AT, TGUVRetevisRetevis H777,RT5 RHYTTC268, TC268 S, TC368, TC368 S, TC370 S, TC500, TC500 STYTTHUVF1 T2 T3 F6 300 500 600 800 900 9900BAOFENGNO666 S, NO777 S, NO888 S, NO320, NO480, NO490, NOV6, NOV8, NO388 A, NOUV5 R, NOUV5 RA, NOUV5 RB, NOUV5 RC, NOUV5 RD, NOUV5 RE, NOUV5 REPlNOUV82, NOUVB5 B6Drugi radijaPogodan za ovaj tip antenuPaket uključuje : 2 X SMAF AntenuPlaćanje : 1...

IF Coaxial Veza MiniUHFod njega se izrađuju adapter MiniUHF Jack da od njega se izrađuju Jack ravnoKategorija ukršteni konektori, Interconnects Porodica Coaxial, RF Adapterima Niz Između Niz MiniUHFod njega se izrađuju prelazi Iz (Adapter Kraju) MiniUHF Jack, djevojka Pin Preobratiti Da (Adapter Kraju) od njega se izrađuju Jack, djevojka Pin dakle taj 50 Omska Stil pravo Oplate Nickelplated Spremaju se Tip Besplatno VisiDruge vrste UHF adapter veza :

1m HiFi Audiophile zvučnik kablovsku horn žicu 600 jezgro 1meter PVC Tip : Zvučnik kablovsku Materijal : Bakra Vanjski promjeru : za 5,2 mm (300pcs / 0.1 mm)*2 jezgro Izolaciju : Visokog kvaliteta transparentni jaknu,zaštitu okoline PVC Dužina : 1meter Prijavu : HIFI audio radije proizvoda, pogodan za unutrašnje ispred govornika, centar govornika, glavni govornika, bass govornika, okružuju govornika, itd.

Frekvenciju udaljenost : 18802690 MHzAntenu Dobiti : 6d BiVeza : N ženskeCompatiable za 3 G 4 G primamo signal antenu

počnikrajZnam pre nego što ti kupitiMnogi klijenti nam javili (Grandway Telekom) koji su kupili Grandway Optički Proizvoda iz neovlašćeno prodavac u aliexpress što je rezultiralo nema garancija, tehničku podršku ili softver informacije.Molim te, kupi samo od ovo aliexpress radnju " Šangaju Grandway Telekom Tehnologiju...

Novi Modem Coaxial Kablovsku BNC Muškarac Uključi pravi Kut Prekidač MCX Muškarac Uključi Veza RG316 Kablovsku 15 CM 6" Adapter IF Pigtail

Frekvenciju udaljenost : 430440 MILIONAAntenu Dobiti : 6Izlazne snage : 50 WVeza : SO239

NOVI 3 G Antenu Gumene 5d Bi 850 / 900 / 1800 / 1900 / 2100 MHZ Veličine Sam 195mm Max D 13mm Sa SMA muškarac Veza + SMA da TS9 Pigtail Kablovsku SMA Žena Pregrada Konektor da TS9 Muškarac uključi pravi Kut Veza RG316 Kablovsku 15cm 6"GSM 3 G WCDMA TDSCDMA omnidirectional antenu koristi antene , antenu SMA interfejs standardFrekvenciju : 850m 900 1800m 1900m 2100m multifrekventnom antenuDobit : 5d BiUkupno dužina : 195mmPromjer : 13mmVeza Tip : SMA muškarac uključiStilu : savio 90 stepeniPrijave : Bežični LAN Uređaje WiFi Radio Vanjski Antenu Prijave Bežični NAKON Prijave Bežični InfrastruktureAko te pitati i za druge kablovsku tip ili druge dužinu,kontaktirajte nas, drago nam je prilagoditi za tebeAko ti mogu kupiti više količinu,dat ćemo pravilno popust.Kvantitet : 1pc antenu + 1pc kabl

Baofeng uv5r Visok moćni verzija UV8 HX,1 / 4 / 8 W trostruko moć vhf / uhf dvojno bend protable radio,bolje nego baofeng uv5r gt3tpPažnja : UV8 HX novi odašiljač krug dizajn koristeći moćan običaj IF moć MOSFET poluprovodnički,ocenjivani u 10.47 W sa +40.2 d Bm(f=520 MHz) i derated da 8w max za optimalnu...

Novi Modem Coaxial Kablovsku N Žena Jack Veza Prekidač FME Muškarac Uključi Veza RG316 Kablovsku Pigtail 15 CM 6" Adapter

Važećim da motorno ulje Jedan način Univerzalni Brzo Punjač GP328 / 338 / 340 HT1250 MTX8250 PRO5150 Radio J6395 ANapomena : imamo aparata za SAD / UK / EURA ,nakon sto platite ,poslat ćemo to bazirajući se na vašu zemlju .Hvala !Karakteristika : Sve naše stvari su potpuno nove i nikad ne koristi...

Za 2,4 Ghz 3dbi naivčina ženom antenu sa magnetne bazu produžni kabel 1,5 m SMA muškarac veza + MOŽE / u.fl Da SMA Žena Pigtail Kablovsku 15cm za PCI Wifi Karticu Bežični RuterProizvod Mogućnosti : Potpuno NOVATip : za 2,4 Ghz naivčina antenuFrekvenciju : 2.4 2.5 GHzV...

SMA TS9 Adapter SMA Ženske da Y tip 2 TS9 Muškarac Veza Razdjelnik Pigtail Kablovsku RG316 15 CMSpecifikacija : Proizvod Ime : SMA TS9 pigtail KablVeza Tip : SMA Ženske da TS9 MuškiDužina : 15 CMKabl : RG 316Napojnicumolim vas, pozovite me ako ti treba druga veza ili drugi način , možemo da uradimo to...

46S Ponavljac Kontrolor za kablovsku ICOM (S Aparata 2 Pin)2 pin kabl za ponavljac kontrolor (S aparata)Kompatibilni za ICOMKabl dužina : 40cmPaket Koji Sadrži : 1× 46S Ponavljac kontrolor za Kablovsku ICOM (S aparata 2 pin)Kombinovati Kupiti : Nudimo spojiti kupovinu popust, Kupiti još,Spasi više...

Novi Modem Coaxial Kablovsku N Žena Jack Prekidač MMCX Muškarac Uključi pravi Kut Veza RG316 Kablovsku Pigtail 15 CM 6" Adapter

Molim vas ponuditi marke od tvojih uređaje za nas kada stavljanje red.s o da ćemo proizvesti kompatibilni dijelove za tebe, Hvala ti.Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Za dodatne informacije, molimo vas da kontaktirate See Me prodavac Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju.

10 / 100 / 1000 Mbps MM Dvojno Vlakna 15.4 W Po E / PSE Medija Converters(Vanjski Napajanje) Model : PRVAKAPOE001 G NizPregledEveza je karakteristika bogat Po E Medija Converters transparentnost povezati bakra na vlakna dok pruža Moć nad Ethernet ( Po E ) da standardima na osnovu Po E i Po E+ skladu uređaje poput IP kamere, Vo IP telefone i bežični pristupne točke.Eveza PRVAKAPOE001 G niz medija converters su 10 / 100 / 1000 Base T / TX da 1000 Base FX Moć nad Ethernet (Po E) naprave da služi kao Izvor Energije Opremu (PSE),koja omogućava pretvarač pružiti moć da IEEE802.3af / u Po E standardu skladu sa Moćima Uređaje (Pd) koristeći uvrnuto par vezu...

Novi Modem Coaxial Kablovsku BNC Muškarac pravi Kut Prekidač FAKRA Veza RG316 Kablovsku Pigtail 15 CM 6" Adapter

Novi N Muškarac Uključi Veza Prekidač CRC9 pravi Kut Veza RG316 Kablovsku Pigtail Veliko Brzo Brod 15 CM 6" Adapter​Drago nam je da vas naoružati Običaj Usluge : 1, Kablovsku dužinu,neodredjeno je u REDU, ali, molim te, kontaktirajte nas prvo za cijene...

Novi Modem Coaxial Kablovsku N Muškarac Uključi Veza Prekidač MCX Muškarac Uključi Veza RG316 Kablovsku 15 CM 6" Adapter IF Pigtail

Novi Modem Coaxial Kablovsku BNC Muškarac Uključi Prekidač MCX Muškarac Uključi Veza RG316 Kablovsku Pigtail 15 CM 6" Adapter Skakač

Please wait...