0
clear
  • KEXINT Mount Terminal Kutiju 12 Osnovnih MPO MTP LC Optičke Patch Vijeće
  • -20%
  • -20%
KEXINT Mount Terminal Kutiju 12 Osnovnih MPO MTP LC Optičke Patch Vijeće

KEXINT Mount Terminal Kutiju 12 Osnovnih MPO MTP LC Optičke Patch Vijeće

KM 119.85
KM 114.00

Iznos
U obrascu koji je dostupan narudžbi


MPO Rack Mount prekid kutiju/MPO optičke prekid kutiju / MPO Kasetu modula
MPO Kasetu Modula osigurati sigurnu prelaz između MPO i LC ili SC diskretno konektori. jedinica. Oni su nekad povezivanja MPO unutrašnjim skeletom sa LC ili SC krpa.
Bavi dizajnom kompatibilnog sistem dopušta za brzu reakciju od srednje gustinu data centar infrastrukture kao i poboljšana popravljala i reorganizaciju tokom pokrete, dodaje i mijenja. može biti montirana u 1 U ili 4 U 19" multislot šasija.
MPO Kasete sadrži fabrika kontrolisan i testirao MPO-LC fan-outa dostaviti optički performans i pouzdanost. Početni gubitak MPO Elite i LC ili SC Premije verzija su ponudili sa niskim ubodna gubitak za zahtijeva moć budžet srednje brzine mreža.
KEXINT Mount Terminal Kutiju 12 Osnovnih MPO MTP LC Optičke Patch Vijeće

Svojstva

Kompatibilni:
KONJA,Ljevaonice,Brokat,Mellanox,Mikrotik,Netgear,Alcatel-lucent,Glogovog,Ubiquiti,Enterasys,Erikson,Del Force10,Cisco,Matlock Marke,Arista,D-Veza,Ekstremno,TP-veza,Intel,Tranzicije Mreže,Saveznika,Linksys,Zyxel,IBM
Veza tip:
MPO/UPC
Predmet Dužinu:
1m
:
MPO STOJIMO
:
KEXINT
NAKON Slobodni 6-24 Vlakna MPO Distribuciju:
MPO optičkog terminal kutija
Mount Terminal Kutija:
MPO MTP da 6x Dupleks LC Optičke Patch Vijeće
Prostor Za Skladištenje Mreže-Vlakana Kanalu:
Data Centar Infrastrukture

Kupci takođe biraju

Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju Za više informacija ili tehničko pitanje, molim vas da kontaktirate See Me službe.

PredstavaPrimamo Talasnu Dužinu1100~1600nmNosača na buku odnos≥51d BUlaz Moć0d Bm~7d Bm(analogni jahića&0d Bm~10d Bm(cifra)CTB≥65d BOptički Gubitci>45d BOCD≥62d BVlakna Veza TipFC / BRODU SC / BRODU FC / PC ili SC / PCOperativni Temperatura25℃ ~+45℃Frekvenciju Domet40~862 MHzIzlaz količinu1Bend RavanMozda, hvaia! javit 0.75d [email protected]~862 MHz&1006 MHzIF dakle taj izlaz75ΩIF izlaz refleks≥16d [email protected]~550 MHz ≥14d [email protected]~862&1006 MHzVeličine65×22×10mmIzlaz nivou>68d Bu V(0d Bm Testing jahića

HM36 Ruku Zvučnik Mikrofon za ICOM RadioE718 IC78E765 IC761 IC7200 IC76001 100% Potpuno novi & visokog kvaliteta 2 Zvučnik Mikrofon za ICOM Mobilni Radio 8Pin Uključi HM36 3.Jasno zvuk i tačne komunikacije 4.Ugodno u pritvor...

Kini dobavljač 1310nm catv optički odašiljač 10mw 1.Model Broj : ODLUČITI3010 2 Ga As Aktivni Uređaji,dizajnirana Za FTTH(Vlakna U Kući Mreža) 3 Napon zalihe : +9 V(DC) 4 Frekvenciju domet 40860 MHz...

50sets X usluge ptt Dugme I stabilna ptt Bezel Za motorno ulje GP88 S Silicijuma Gel I potpuno NovaOpis : usluge ptt dugme i stabilna ptt bezelKompatibilni za motorno ulje radio : GP88 SPaket : Stabilna ptt dugme : 50pcsStabilna ptt bezel : 50pcsNapomena : 1...

Pažnja : UV8 HX novi odašiljač krug dizajn koristeći moćan običaj IF moć MOSFET poluprovodnički,ocenjivani u 10.47 W sa +40.2 d Bm(f=520 MHz) i derated da 8w max za optimalnu Pariz biti oprezan slične radio opremljen niže specifikacija moć MOSFETGlavni Karakteristike +++Istina sposoban za prenos 8 watts,Više Efikasan Pričaš Domet +++treća i posljednja generacije od UV5 R , Novi "High Power"firmvare nadograditi da okvirnog budžeta sa 3 : 1 +++triboja prikaži čini za lako čitam sa svjetlije LCD +++Mnogo volim svoju braću (u NOF8+ i UV5 R) u NOF8 HP održava pun krst dodatak kompatibilnosti sa sva prethodna UV5 R pribor Moć Stvarne Mjerenje Opis Pravi džepu veličine dvojno bend radio Frekvenciji Udaljenost : 136174 / 400519.995 MHz DualBend Prikaži, Dvostruka Freq...

Novi Modem Coaxial Kablovsku BNC Muškarac Uključi pravi Kut Prekidač MCX Muškarac Uključi Veza RG316 Kablovsku 15 CM 6" Adapter IF Pigtail

Novi Modem Coaxial Kablovsku BNC Muškarac pravi Kut Prekidač FAKRA Veza RG316 Kablovsku Pigtail 15 CM 6" Adapter

4 G 3 G GSM antenu 6dbi osjetljivost magnetno bazu sa 3meters kablovsku BNC muškarac aparata za firmu huawei modemOpis : Frekvenciju : 7002600 MhzDobit : 6dbiS...

Molim vas ponuditi marke od tvojih uređaje za nas kada stavljanje red.s o da ćemo proizvesti kompatibilni dijelove za tebe, Hvala ti.Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Za dodatne informacije, molimo vas da kontaktirate See Me prodavac Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju.

Modem Coaxial Pigtail BNC Muškarac pravi Kut Veza Prekidač SMB Žena pravi Kut Veza RG316 Kablovsku 15 CM 6" Adapter

Novi Modem Coaxial Kablovsku N Žena Jack Veza Prekidač FME Muškarac Uključi Veza RG316 Kablovsku Pigtail 15 CM 6" Adapter

Novi Modem Coaxial Kablovsku N Žena Jack Veza Prekidač FME Žena Jack Veza RG316 Kablovsku Pigtail 15 CM 6inch Adapter

Wouxun KGUVA1 VHF UHF Dvojno Bend 136.000174.995 MHz & 400.000479.995 MHz FM PrimopredajnikOsobine : 1.Frekvenciju Udaljenost : 136.000174.995 MHz & 400.000479.995 MHz(RX / TX)2.Radi modu : VHF (TX)UHF(RX) ili UHF(TX)VHF(RX)3...

wifi 5,8 se ghz kompanija Omni dualbend 2.4 g 5dbi Zračne POZADINE SMA muškarac Antenu + Mini 1.13 PCI U FL da POZADINE SMA Žena Wi Fi Pigtail Kablovsku 17cmStandardna.Glavni Tehničke Specifikacije1.Frekvenciju Udaljenost : 2400 Mhz / 5800 Mhz2.VSWR : to je široko koristi za bežični odašiljač&bežični prijemnik .kao što AP,WLAN ,WIFI RUTER ,WIFI ADAPTER.Kabl detalje Proizvod Serijal : MOŽE da POZADINE SMA Produžni kabel Porodica : Coaxial, RF pigtail kablovsku Pol : POZADINE SMA Jack,muškarac pin / U...

2 Pin Prst usluge ptt Slušalice VokiToki Motor Kacigu Mikrofon Za Kenwooda Za Baofeng Retevis Za TYT Dva Puta RadioObavijest : Ako tvoj tokivoki tip nije na listi iznad, molim te vidim moje ostale stvari ili email nam svoj broj modela, onda, pomoći ćemo ti da nađeš jedna koja odgovara za tebe.Karakteristika : Sve naše stvari su novi...

SMA TS9 Adapter SMA Ženske da Y tip 2 TS9 Muškarac Veza Razdjelnik Pigtail Kablovsku RG316 15 CMSpecifikacija : Proizvod Ime : SMA TS9 pigtail KablVeza Tip : SMA Ženske da TS9 MuškiDužina : 15 CMKabl : RG 316Napojnicumolim vas, pozovite me ako ti treba druga veza ili drugi način , možemo da uradimo to...

10sets X GP88 S usluge ptt Dugme I stabilna ptt Bezel Silicijuma Gel I potpuno NovaOpis : usluge ptt dugme i stabilna ptt bezelKompatibilni za motorno ulje radio : GP88 SPaket : Stabilna ptt dugme : 10pcsStabilna ptt bezel : 10pcsNapomena : 1...

TL510 Optički Moć Metar Vizuelni Krivica Lokator 10mwOpis : Optička Moć Metar TL510 + TL532 crveni olovke su najpopularniji oblasti optičke komunikacije test instrument, ali i najviše isplativo...

1 PC 3 G 4 G LTE patch antenu 3dbi 3meters produžni kabel BNC muškarac uključi konektorOpis : Tip : 4 G patch antenuFrekvenciju : 7002600 MhzDobit : 3d BiVSWR : 2Velicina : 11.6 cm * 2.2 cm(Sam*W)Kabl dužina : 3meters ili zahtevVeza tip : BNC muškarac ili utikač zahtjevTežine : 50g

Super slijepog miša 1 / 8" 3.5 mm Stereo Muškarac Veza sa Proljeće Napor Olakšanje Uključi Nagovoriti Audio Solder AdapterOpisSpecifikacije : Korišćena u kući, KTV, ili druga mjesta gdje se koristi zvuk uređajeMožeš DIY 3,5 mm isključimo kabal veza sa ovim3.5 mm muškarac uključi slušalice audioveza, vojnik tip, legure izgradnji, proljeće napor olakšanje.Ovo grubo ukršteni konektori su napravljeni od trajnih materijala, i mislio da će stajati u polju i u najtežim uslovima.Paket Sadržaj : 3.5 mm Stereo Muškarac Konektor

2pcs Retevis RT20 VHF UHF Dvojno Bend Antenu SMAF za Kenwooda BAOFENG UV5 R Retevis H777 TYT VokiToki Ham Radio C9004 APrikazuju novi & visokog kvaliteta, Bend : Dvojno bend VHF / UHF Frekvenciju : 144 / 430 MHz Dobiti : 2.15 d Bi Max moć : 10 W VSWR : manje od 1.5 dakle taj : 50ohm Veza : SMA Žena izazvalo nepotrebne podjele : Vertikalno Radijacije : kompanija Omni Antenu Dužina : 6.6 cm Težinu : 16gVažećim Model za KenwoodaTK360, TK370, TK370 G, TK372, TK372 G, TK3100, TK3140, TK3160, TK3170, TK3180, TK3200, TK3202, TK3207za LINTONPOR3288, POR6288, POR3188, POR2188, POR3260, POR3268, LT6188PUXINGPX777, PX777 PLPX666, PX888WEIERWEIVEV3288 S, VEV6288, VEV3288QUANSHENGTGK4 AT, TG2 AT, TG45 AT, TG42 AT, TG22 AT, TG25 AT, TGUVRetevisRetevis H777,RT5 RHYTTC268, TC268 S, TC368, TC368 S, TC370 S, TC500, TC500 STYTTHUVF1 T2 T3 F6 300 500 600 800 900 9900BAOFENGNO666 S, NO777 S, NO888 S, NO320, NO480, NO490, NOV6, NOV8, NO388 A, NOUV5 R, NOUV5 RA, NOUV5 RB, NOUV5 RC, NOUV5 RD, NOUV5 RE, NOUV5 REPlNOUV82, NOUVB5 B6Drugi radijaPogodan za ovaj tip antenuPaket uključuje : 2 X SMAF AntenuPlaćanje : 1...

Potpuno Nova U / V Dvojno bend TXC7900(SG7900) Mobilni 144 / 430 Mhz Srednjoj Dobiti Auto Radio AntenuElektrični Specifikacije Frekvenciju Domet 144 / 430 Mhz Dobiti 5.0 / 7.6 db Materijal od Nerđajućeg Čelika Ulaz dakle taj 50Ω Radijacije kompanija Omni Maksimalne Snage Ulazwatts izazvalo nepotrebne podjele Vertikalno Mehanički Specifikacije Veza Tip UHF Neto Težinu o 600g Dužinu o 1580mm

Please wait...